درباره ما

نازنین ولی پور

سلام و درود به زنان سرزمینم ایران زمین

من نازنین ولی پور هستم تحصیلات دانشگاهی را در رشته مدیریت برنامه ریزی گذراندم. از آن جایی که مانند همه‌ی انسان ها میل به زیبایی در من نیز وجود داشت، باعث شد برای کسب مهارت زیبایی در رشته‌ی میکاپ، که همواره اکثر بانوان برای زیبایی از آن استفاده می کنند علاقمند شوم. با آموزش دوره میکاپ و یادگیری آن حرفه و مهارت جذابی را برای خود فراهم کردم و اکنون با بیش از ۱۵ سال تجربه در رشته میکاپ و گریم تخصصی عروس در خدمت شما عزیزان هستم.

پخش ویدیو

افتخارات مجموعه نازنین ولی پور

تو هم می‌تونی میکاپ آرتیست حرفه‌ای بشی

در راستای همین هدف تصمیم گرفتم تا با آموزش دوره میکاپ، شینیون و سایر خدمات آرایشی، تجربیات ارزشمند این حرفه را در اختیار بانوان بیشتری قرار دهم. اگر شما هم علاقه مند به یادگیری رشته‌ی آرایشی هستید، می‌توانید در دوره‌ی رایگان میکاپ را شرکت کنید. در این دوره نکات ارزشمندی از فضای آموزش میکاپ خواهید آموخت و در صورتی که مایل هستید به یک آرایشگر حرفه ای در بخش میکاپ و آرایش عروس تبدیل شوید، می‌توانید دوره ی میکاپ پیشرفته را تهیه بفرمایید. این دوره به شما کمک می‌کند تا با تبدیل شدن به یک میکاپ آرتیست حرفه ای، به درآمد بالایی در این زمینه برسید.

مباحث دوره میکاپ شامل:

  • شناخت آناتومی صورت
  • شناخت انواع پوست
  • تکنیک های مختلف آرایشی
  • نحوه کانتورینگ انواع صورت
  • رازهای ماندگاری میکاپ در طول روز
  • انواع روش‌های مژه گذاری و …

 مدت زمان دوره آموزشی میکاپ:

  • حضوری: یک هفته تا ۱۰ روز
  • آنلاین: 12 جلسه‌ی 2 ساعته
makeup2
3
1

دیدگاه مشتریان نازنین ولی پور

make up artist
رویا احمدی
دانشجوی دوره میکاپ
5/5
من قبل از خرید دوره فکر نمیکردم دوره ی آنلاین بتونه بازدهی دوره ی حضوری رو داشته باشه. ولی با مشاوره ای که از خانم نازنین ولی پور گرفتم و با اعتمادی که بهشون کردم، دوره رو خریدم. از همینجا از شما سپاسگذارم و به جرات میگم دوره ی میکاپ شما واقعا جامع و کامله و تونست من و از زیک آماتور در بحث آرایش، به یک حرفه ای تبدیل کنه.
profile pic3
سعیده میرحسینی
دانشجوی دوره میکاپ
4/5
واقعا دوره ی کاملی بود. تمام مباحث رو از پایه آموزش دادین.
profile pic1
مریم پایدار
مشتری سالن زیبایی
5/5
من عروس سال 1400 خانم ولی پور بودم. هر چی از زیبایی و ماندگاری میکاپم بگم، کم گفتم. خیلی خوشحالم بهتون برای انتخاب سبک میکاپ عتماد کردم و واقعا ممنونم روز عروسیمو به یاد موندنی کردین.