ابرو

همانطور که می‌دانید ابروها نقش مهمی در زیبایی چهره و ظاهر کلی فرد ایفا می‌کنند. در سالن‌ زیبایی نازنین ولی پور، خدمات متنوع ابرو ارائه می‌شود. این امکان برای شما فراهم است که ابروهای خود را به زیباترین فرم های ترند و یا طبق مشاوره متخصصین ما، مطابق با چهره ی خود تغییر دهید و زیبایی خود را دوچندان کنید. خدماتی چون فیبروز ابرو، هاشور ابرو، میکروبلیدینگ، میکروپیشگمنتیشن، لیفت ابرو، اصلاح و رنگ ابرو انجام می شود.در زیر تعدادی از انواع خدمات ابرو در سالن زیبایی را توضیح می‌دهم:رنگ کردن ابرو: این خدمت به افرادی که ابروهای روشن و ناپیدا دارند، کمک می‌کند تا ابروها را تیره‌تر و جذاب‌تر کنند. از رنگ‌های مختلفی برای رنگ کردن ابروها استفاده می‌شود تا بهترین تطابق با رنگ مو و پوست افراد حاصل شود.میکروبلید...

رزرو تلفنی نوبت: 09127172170

در این خدمات چه چیزی ارایه میشود

smile 2
میکروپیشگمنتیشن

درصورت رزرو برخوردار می شوید

hair 1
لیفت ابرو

درصورت رزرو برخوردار می شوید

توضیحات بیشتر

همانطور که می‌دانید ابروها نقش مهمی در زیبایی چهره و ظاهر کلی فرد ایفا می‌کنند. در سالن‌ زیبایی نازنین ولی پور، خدمات متنوع ابرو ارائه می‌شود. این امکان برای شما فراهم است که ابروهای خود را به زیباترین فرم های ترند و یا طبق مشاوره متخصصین ما، مطابق با چهره ی خود تغییر دهید و زیبایی خود را دوچندان کنید. خدماتی چون فیبروز ابرو، هاشور ابرو، میکروبلیدینگ، میکروپیشگمنتیشن، لیفت ابرو، اصلاح و رنگ ابرو انجام می شود.

در زیر تعدادی از انواع خدمات ابرو در سالن زیبایی را توضیح می‌دهم:

  1. رنگ کردن ابرو: این خدمت به افرادی که ابروهای روشن و ناپیدا دارند، کمک می‌کند تا ابروها را تیره‌تر و جذاب‌تر کنند. از رنگ‌های مختلفی برای رنگ کردن ابروها استفاده می‌شود تا بهترین تطابق با رنگ مو و پوست افراد حاصل شود.
  2. میکروبلیدینگ ابرو: این روش یک فرآیند هنری است که با استفاده از سوزن‌های ریز و رنگ مخصوص، موهای ابرو به صورت مشابه با موهای طبیعی ابروها جلوه می‌دهد. این روش برای پر کردن ابروها و ایجاد جلوه‌ای طبیعی و گرمتر استفاده می‌شود.

نیاز به مشاوره دارید؟

نازنین ولی پور - میکاپ آرتیست
تلفن تماس : 0927172170

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *