ناخن

در سالن عروس و زیبایی نازنین ولی پور، علاوه بر خدمات مربوط به میکاپ، خدماتی نیز برای زیبایی و مراقبت از ناخن‌ها ارائه می‌شود. این خدمات ناخن، شامل کاشت ناخن با پودر، کاشت ژله‌ای ناخن، لمینت ناخن، خدمات دیزاین، ژلیش ناخن، طراحی ناخن و مانیکور ناخن است.شما می‌توانید از بین انواع لاک های ساده مات یا براق، لاک اکلیلی، کروم، مغناطیسی و … طرح و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.مانیکور یک فرایند زیبایی است که به بهبود و زیبایی ناخن‌ها اختصاص دارد. این واژه از دو کلمه فرانسوی “manicure” که به معنای دست‌درمانی است، و “pedicure” که به معنای پا درمانی است، تشکیل شده است. با استفاده از مانیکور، ناخن‌ها تمیز شده، شکل داده می‌شوند، صیقل می‌خورند و گاهی هم لاک زده می‌شوند تا ظاهر زیبای...

رزرو تلفنی نوبت: 09127172170

در این خدمات چه چیزی ارایه میشود

hair 1
کاشت ناخن

درصورت رزرو برخوردار می شوید

smile 2
مانیکور ناخن

درصورت رزرو برخوردار می شوید

face 1
ژلیش ناخن

درصورت رزرو برخوردار می شوید

توضیحات بیشتر


در سالن عروس و زیبایی نازنین ولی پور، علاوه بر خدمات مربوط به میکاپ، خدماتی نیز برای زیبایی و مراقبت از ناخن‌ها ارائه می‌شود. این خدمات ناخن، شامل کاشت ناخن با پودر، کاشت ژله‌ای ناخن، لمینت ناخن، خدمات دیزاین، ژلیش ناخن، طراحی ناخن و مانیکور ناخن است.

شما می‌توانید از بین انواع لاک های ساده مات یا براق، لاک اکلیلی، کروم، مغناطیسی و … طرح و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مانیکور یک فرایند زیبایی است که به بهبود و زیبایی ناخن‌ها اختصاص دارد. این واژه از دو کلمه فرانسوی “manicure” که به معنای دست‌درمانی است، و “pedicure” که به معنای پا درمانی است، تشکیل شده است. با استفاده از مانیکور، ناخن‌ها تمیز شده، شکل داده می‌شوند، صیقل می‌خورند و گاهی هم لاک زده می‌شوند تا ظاهر زیبایی به دست‌ها ببخشد.

زیبایی ناخن ها، می‌تواند اعتماد بنفس بیشتری به شما ببخشد. به خاطر داشته باشید که مراقبت از ناخن‌ها جدای از زیبایی، مربوط به بهداشت نیز می‌شود. با مراجعه به سالن آرایش نازنین ولی پور، می‌توانید از این مزایا بهره‌برداری کنید

نیاز به مشاوره دارید؟

نازنین ولی پور - میکاپ آرتیست
تلفن تماس : 0927172170

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *