میکاپ

آرایش به عنوان یکی از عوامل مهم در زیبایی و جذابیت ظاهری زنان بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد و سالن‌ عروس و زیبایی نازنین ولی پور، ارائه دهنده ی انواع سبک های آرایش می‌باشد. آنچه ما را از دیگر سالن های زیبایی مجزا کرده، توانایی ایجاد ظاهری خیره‌کننده و مناسب با سلیقه مشتریان است. ما سعی داریم ظاهری زیبا، خوش فرم و مطابق با مراسم و سلیقه ی شما برایتان رقم بزنیم. اگر برای مراسم عروسی خود به دنبال خدمات عروس هستید، از صفحه ی خدمات عروس دیدن بفرمایید.انواع میکاپ:میکاپ لایت: یک سبک آرایشی است که به منظور ایجاد ظاهری طبیعی، زیبا استفاده می‌شود. این سبک معمولاً در موارد روزانه، مجالس و مناسبت‌هایی که به طور عمومی آرایش سبک مورد نیاز است، استفاده می‌شود. در کل، هدف اصلی میکاپ لایت این است که چهره را نهایتاً ...

رزرو تلفنی نوبت: 09127172170

در این خدمات چه چیزی ارایه میشود

shave
اطلاع صورت

درصورت رزرو برخوردار می شوید

face-clean
پاکسازی پوست

درصورت رزرو برخوردار می شوید

mask
ماسک صورت

درصورت رزرو برخوردار می شوید

face
طراحی چهره

درصورت رزرو برخوردار می شوید

eyebrows
طراحی ابرو

درصورت رزرو برخوردار می شوید

توضیحات بیشتر

آرایش به عنوان یکی از عوامل مهم در زیبایی و جذابیت ظاهری زنان بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد و سالن‌ عروس و زیبایی نازنین ولی پور، ارائه دهنده ی انواع سبک های آرایش می‌باشد. آنچه ما را از دیگر سالن های زیبایی مجزا کرده، توانایی ایجاد ظاهری خیره‌کننده و مناسب با سلیقه مشتریان است. ما سعی داریم ظاهری زیبا، خوش فرم و مطابق با مراسم و سلیقه ی شما برایتان رقم بزنیم. اگر برای مراسم عروسی خود به دنبال خدمات عروس هستید، از صفحه ی خدمات عروس دیدن بفرمایید.

انواع میکاپ:

میکاپ لایت: یک سبک آرایشی است که به منظور ایجاد ظاهری طبیعی، زیبا استفاده می‌شود. این سبک معمولاً در موارد روزانه، مجالس و مناسبت‌هایی که به طور عمومی آرایش سبک مورد نیاز است، استفاده می‌شود. در کل، هدف اصلی میکاپ لایت این است که چهره را نهایتاً طبیعی و شاداب نشان دهد، بدون آنکه ظاهر آرایش بیش از حد برجسته و سنگین باشد. این سبک آرایش معمولاً به زنانی که آرایش طبیعی را ترجیح می‌دهند و به دنبال ظاهری ظریف و لطیف هستند، توصیه می‌شود.

آرایش اسموکی: یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین سبک‌های آرایش چشم است که با استفاده از سایه‌ها و رنگ‌های تیره، اثر دودی و برجسته را بر روی چشم‌ها ایجاد می‌کند. این سبک آرایش برای مهمانی‌ها، مراسم رسمی، شب‌های خاص و عکاسی بسیار مناسب است. آرایش اسموکی با توجه به ترکیبات رنگی و قواعد آرایش درست، ظاهری شیک، مرموز و جذاب را برای چشمان شما به ارمغان می‌آورد.

آرایش عربی: یک سبک آرایش چشم بسیار برجسته است که از رنگ‌های زنده و براق استفاده می‌کند. این سبک آرایش چشم برای مهمانی‌ها، عروسی‌ها، مراسم رسمی و مناسبت‌های ویژه مناسب بوده و معمولاً در کشورهای عربی و مناطق شرقی محبوب است. آرایش عربی چشمان شما را شاداب، جذاب و مرموز می‌کند. با ترکیب رنگ‌های درخشان و قواعد آرایش درست، می‌توانید ظاهری بسیار خاص و دلنشین برای چشمان خود به ارمغان بیاورید.

آرایش دخترانه: سبک آرایشی است که برای دختران و زنان جوان طراحی شده است. این سبک آرایش معمولاً بر ظاهر جوانانه، تازه و شاداب تمرکز دارد و از رنگ‌های ملایم و نرم استفاده می‌کند. هدف اصلی آرایش دخترانه، ظاهر طبیعی و روشن بودن ویژگی‌های زیبایی صورت است. سبک آرایش دخترانه به شما امکان می‌دهد ظاهری طبیعی و زیبا داشته باشید.

آرایش ساده: آرایشی است که به صورت طبیعی و نیمه‌رسمی بر روی چهره ایجاد می‌شود. هدف اصلی آرایش ساده این است که ویژگی‌های طبیعی صورت را بیشتر بروز دهد و ظاهری طبیعی و ساده‌ به افراد ببخشد. این سبک آرایش برای روزمره، فعالیت‌های روزانه، محیط‌های کاری یا جایی که ظاهر طبیعی و مناسب مورد نیاز است، مناسب است. می‌توانید میزان آرایش را به دلخواه خود تنظیم کنید تا با سلیقه و نیازهای شما هماهنگ شود. برای آرایش ساده، معمولاً میزان محصولات آرایشی کمتری مورد استفاده قرار می‌گیرد و رنگ‌ها و تکنیک‌های طبیعی‌تر به کار گرفته می‌شود.

نیاز به مشاوره دارید؟

نازنین ولی پور - میکاپ آرتیست
تلفن تماس : 0927172170

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *