مژه

در سالن‌ زیبایی نازنین ولی پور، انواع خدمات مژه، ارائه می‌شود. این خدمات شامل موارد زیر است:افزایش طول مژه: در این خدمت، با استفاده از مواد مخصوصی مانند مژه‌های مصنوعی یا اکستنشن مژه، طول مژه‌ها را افزایش می‌دهیم. این کار به چشمان شما ظاهری جذاب می‌بخشد.کاشت مژه: اگر مژه‌های شما پر نیستند، این خدمت به کمک مژه‌های مصنوعی یا ترمیم مژه‌ها، زیباترین ظاهر را برای چشمان شما ایجاد می‌کند.رنگ مژه: اگر مژه‌های شما بور هستند و می‌خواهید رنگ مژه‌هایتان را تغییر دهید، می‌توانید از خدمات رنگ مژه بهره ببرید.فر کردن مژه: این خدمت با استفاده از مواد مخصوص و ابزارهای خاص، مژه‌های شما را به بالا فر می‌کند تا چشمانی بزرگتر داشته باشد. این خدمت همچنین باعث برجستگی چشم‌ها می‌شود.

رزرو تلفنی نوبت: 09127172170

در این خدمات چه چیزی ارایه میشود

hair 1
کاشت مژه

درصورت رزرو برخوردار می شوید

face 1
لمینت مژه

درصورت رزرو برخوردار می شوید

hair 1
فیشال وی آی پی

درصورت رزرو برخوردار می شوید

توضیحات بیشتر

در سالن‌ زیبایی نازنین ولی پور، انواع خدمات مژه، ارائه می‌شود. این خدمات شامل موارد زیر است:

  1. افزایش طول مژه: در این خدمت، با استفاده از مواد مخصوصی مانند مژه‌های مصنوعی یا اکستنشن مژه، طول مژه‌ها را افزایش می‌دهیم. این کار به چشمان شما ظاهری جذاب می‌بخشد.
  2. کاشت مژه: اگر مژه‌های شما پر نیستند، این خدمت به کمک مژه‌های مصنوعی یا ترمیم مژه‌ها، زیباترین ظاهر را برای چشمان شما ایجاد می‌کند.
  3. رنگ مژه: اگر مژه‌های شما بور هستند و می‌خواهید رنگ مژه‌هایتان را تغییر دهید، می‌توانید از خدمات رنگ مژه بهره ببرید.
  4. فر کردن مژه: این خدمت با استفاده از مواد مخصوص و ابزارهای خاص، مژه‌های شما را به بالا فر می‌کند تا چشمانی بزرگتر داشته باشد. این خدمت همچنین باعث برجستگی چشم‌ها می‌شود.

نیاز به مشاوره دارید؟

نازنین ولی پور - میکاپ آرتیست
تلفن تماس : 0927172170

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *